MEESKOND

KLIENTIDE VASTUVÕTT  E-N 8-12 JA 13-17

 

Tootmine, võrgud ja müük

Mare Vaab Raivo Püvi
Müügijuht-raamatupidaja Tootmisjuht
Tel: 766 1799 Tel: 55 644 348
mare@valgavesi.ee raivo@valgavesi.ee

 

Külli Radsin Viljar Savi
Välisvõrkude insener Andmebaaside haldaja
Tel: 591 29478 Tel: 766 0186
kylli@valgavesi.ee viljar@valgavesi.ee

 

Aivo Saaron Vilju Arna
Meister - linnapiirkond Meister - maapiirkond
Tel: 585 72473 Tel: 512 7224
aivo@valgavesi.ee

vilju@valgavesi.ee

 

Tänavavalgustus

Viljar Savi
Kalju Jänes
Projektijuht
Käidujuht
Tel: 766 0186
Tel: 502 9698

 

Raamatupidamine

Maie Habicht Mare Vaab
Pearaamatupidaja-ökonomist Müügijuht-raamatupidaja
Tel: 766 1337 Tel: 766 1799
maie@valgavesi.ee mare@valgavesi.ee

 

Üldjuhtimine

 

Jüri Teder Jana Kägu  
Juhatuse liige Juhiabi  
Tel: 515 0615 Tel: 766 1159  
jyri.teder@valgavesi.ee valgavesi@valgavesi.ee  
 
Kõik Teie mured ja ettepanekud on oodatud.
Nimi*
E-post*
Telefon
Sõnum
Please leave empty:
Greaton CMS